Marcela Pach

Nazywam się Marcela Pach, jestem studentką drugiego roku psychologii w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu na Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach.

Z uwagi na fakt, że psychologia jest bardzo różnorodną dziedziną nauki, każdy student był zobligowany wybrać specjalność studiów, ja zdecydowałam się na psychologię w biznesie i zarządzaniu. Będę się uczyć tego, jak umiejętnie łączyć psychologię z biznesem. Poznam też metody skutecznego zarządzania zespołem i motywacji pracowników do działania. Interesuję się: psychologią geografią, nauką języków obcych. Lubię zdobywać nowe doświadczenia, one poszerzają moje horyzonty. Uwielbiam rozmawiać z innymi ludźmi, ponieważ każdy człowiek jest indywidualną jednostką i trzeba  traktować  go wyjątkowo. Potęga rozmowy jest ogromna, dialog z kimś może pomóc zmienić sposób patrzenia na pewne sprawy.

Wiele osób pyta mnie o motto, ja jednak go nie mam, ale uważam, że determinacja w dążeniu do celu, odpowiednie nastawienie do życia i chęć nieustannego odkrywania świata jest receptą na sukces.