28 kwi 2022

Międzyszkolny dzielnicowy konkurs „Mądre Sikoreczki”

26 kwietnia 2022 roku w ZSO nr 5  w Gliwicach  odbyła się kolejna edycja konkursu „Mądre Sikoreczki”, która  zgromadziła 22 uczniów klas 3 z dzielnicy Sikornik.

Ideą konkursu jest wspólna, dobra zabawa, promowanie uczniów, ich talentów i umiejętności oraz  integracja uczniów z trzech szkół z Sikornika:  SP 23, 30 i 41.

Uczniowie podczas konkursowych zmagań wykazali się niezwykłymi zdolnościami i wiedzą, obserwowaliśmy jak z  wielkim zaangażowaniem i dociekliwością rozwiązywali konkursowe zadania. A kiedy zmagania się skończyły, nie zabrakło u nas zabawy, czasu na słodki poczęstunek i piękne nagrody dla każdego. Było miło, wesoło, mądrze i przyjemnie.

Dziękujemy wszystkim  za udział i postawę fair play. Patrząc na Was czuliśmy, się dumni z każdego z uczniów.

Wspaniałe nagrody dla laureatów i dla każdego uczestnika konkursu pomogła nam ufundować Rada Dzielnicy Sikornik, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Laureatami  tegorocznego konkursu „Mądre Sikoreczki” zostali:

I miejsce- Lena Malinowska i Wojciech Latos
II miejsce- Alicja Piotrowska i Konstanty Olszewski
III miejsce- Weronika Serwocka i Kacper Kozłowski

Gratulujemy wszystkim utalentowanym dzieciom oraz ich rodzicom i życzymy wielu kolejnych sukcesów.