15 paź 2021

XIII Konkurs Muzyczno – Rozrywkowy

Tradycyjnie już po raz XIII świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej w niekonwencjonalny sposób. Kolejna edycja KONKURSU MUZYCZNO – ROZRYWKOWEGO odbyła się „stacjonarnie” w szkole. W zeszłym roku musieliśmy niestety przenieść występy w wymiar przestrzeni internetowej, czyli zdalnie, jak wszystko. Na szczęście mamy to już za sobą!

W konkursie wzięły udział klasy szkoły podstawowej i liceum. Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Jury, oceniające występy, pracowało w pocie czoła i wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i liceum, co nie było łatwym zadaniem, ponieważ poziom artystyczny był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy konkursu dostarczyli nam mnóstwo wrażeń i emocji.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach – szkoła podstawowa i liceum.

Laureatami szkoły podstawowej zostały następujące klasy:

Pierwsze miejsce – klasa 2a
Drugie miejsce – klasa 1a i 1b (wspólny występ)
Trzecie miejsce – klasa 8a

Zwycięzcy liceum to:

Pierwsze miejsce – klasa 3A
Drugie miejsce – klasa 2B
Trzecie miejsce – klasa 3C

Jury postanowiło również przyznać specjalne wyróżnienia naszym wspaniałym solistom. Śpiewem zachwyciły Magda Moś z klasy 3D liceum i Yevgheniia Simkina z klasy 3B liceum.

Solowy popis gitarowy zaprezentował Kajetan Suma z klasy 3B liceum, natomiast wzruszające dźwięki skrzypiec popłynęły ze strun skrzypiec Oliwiera Zawidowskiego z klasy 2D liceum. Wspaniały popis aktorski zaprezentowała Maja Madajewska z klasy 2D liceum.

Gratulujemy serdecznie i do zobaczenia za rok!