31 gru 2019

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno – plastycznego „MATEMATYCZNY WSZECHŚWIAT”

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego „Matematyczny wszechświat” jest Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki z siedzibą w Bielsku-Białej. Konkurs odbywa się przy wsparciu merytorycznym i pod patronatem Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zadaniem uczestników Konkursu było przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej na temat „Matematyczny wszechświat”.

W szkolny etapie  konkursu wzięli udział uczniowie klas: 7a, 7s SP23 oraz 1LE i 2LB VIII LO. Łącznie wykonano 62 prace. Wyróżnienie uzyskali:

Szkoła Podstawowa 23:

Mateusz Arasimski 7a
Agata Kozik 7a
Miłosz Skibiński 7a
Iga Szurma 7a
Szymon Zimnicki 7s

VIII LO:

Paulina Sękielewska 1LE
Wiktoria Machura 1LE
Małgorzata Wiśniewska 2LB
Lee Pecio 2LB
Jasmina Michalska 2LB
Lorena Hołda 1LE

Prace Mateusza Arasimskiego oraz Pauliny Sękielewskiej będą reprezentowały naszą szkołę w II etapie konkursu.

Gratulujemy!!!