30 paź 2018

X Konkurs Muzyczno-Rozrywkowy

12 października 2018 roku w naszej szkole już po raz dziesiąty świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej w artystycznym stylu.

W Konkursie Muzyczno-Rozrywkowym wzięły udział wszystkie klasy odsłaniając swe ukryte talenty. Piosenki, skecze, tańce, filmy przyprawiały o zawrót głowy całą publiczność. Największe szaleństwo publiczności spowodował występ naszych sportowców z klasy IC. Było to niezwykłe i powalające wykonanie „Jeziora łabędziego”- choreografia, stroje, interpretacja….. wspaniałe. Bardzo ciekawy był również film zrealizowany przez klasę I A LO, gdzie mogliśmy zobaczyć „ciężki” los ucznia.

Byliśmy również oczarowani indywidualnymi popisami uczennic z klasy 7b i 7a.

Szanowne jury  pod czujnym okiem przewodniczącego Pana Dyrektora Krzysztofa Mączyńskiego oceniło występy i przyznało nagrody:

I miejsce zajęła klasa IC LO i IA LO
II miejsce kasa 6s
III miejsce klasa 8c

Przyznano również wyróżnienia indywidualne:

Ewa Danikiewicz i Zosia Początek- piosenka
Karolina Ciupek- taniec