31 mar 2017

MASTER OF ENGLISH GRAMMAR

Master of English Grammar czyli Mistrz Gramatyki Angielskiej – pierwsza edycja międzyszkolnego szkolnego konkursu odbyła się 31 marca 2017 w VIII Liceum Ogólnokształcącym. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z gliwickich gimnazjów.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: FRESHERS oraz EXPERTS Test trwał 45 minut i obejmował  najważniejsze zagadnienia gramatyki angielskiej.

W trakcie oczekiwania na wyniki uczniowie oglądali film „Odkryte tajemnice Australii”, a tym samym mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę o krajach anglojęzycznych.

THE MASTER OF ENGLISH GRAMMAR 2017 IS……….  czyli Mistrzem Gramatyki Angielskiej 2017 w kategorii EXPERTS został:

ERYK  HOLESZ z Gimnazjum nr 10

THE MASTERS OF ENGLISH GRAMMAR 2017 ARE……….  czyli Mistrzami Gramatyki Angielskiej 2017 w kategorii FRESHERS zostali:

MICHAŁ DYŁO  oraz ANTONI JASZCZ z Gimnazjum nr 3

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM  oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

A. Kostrzewa
I. Piekarczyk