09 gru 2016

IX Wojewódzki Konkurs Artystyczny

7 grudnia 2016 r. w Gliwickim Centrum Edukacyjnym odbyła się gala 9 edycji Wojewódzkiego Konkursu Artystycznego. W I etapie konkursu, który odbył się 23 listopada, wzięło udział 150 uczniów z 31 szkół naszego województwa, w tym 4 z naszej szkoły. Prace i występy uczestników oceniało profesjonalne jury, a wyniki ogłoszono na uroczystej Gali.

III miejsce w kategorii małych form literackich zajęła Martyna Marszałek z kl. IIa Gimnazjum nr 2.

III miejsce w kategorii poetyckiej zajęła Monika Górnik z kl. IA VIII LO.

W kategorii plastycznej swoje prace przedstawili Dominik Świątek z kl. IIIa Gimnazjum nr 2 i Sebastian Świaczny z kl. IA VIII LO.

W czasie gali wręczono wszystkim uczestnikom dyplomy, a wyróżnionym zdolnym uczniom nagrody.

Zebrani uczniowie, nauczyciele i goście mogli zobaczyć ponownie występy laureatów i obejrzeć wyróżnione prace plastyczne.