19 maj 2014

Dzień Dobrych Uczynków

Tego dnia wszyscy staraliśmy się czynić dobro.

Każdy uczeń i pracownik szkoły otrzymał plakietkę z propozycją dobrego uczynku, który mógł zrobić dla innej osoby.

Szkolny Klub Wolontariatu z poczęstunkiem, upominkiem i dobrym słowem odwiedził: żłobek, SP 41, SP 23, PM 29, PM 41, Teatr Muzyczny oraz Dom Pomocy Społecznej ”Nasz Dom”.

Ponadto na szkole został wywieszony transparent, napis i plakaty na oknach zachęcające wszystkich do świętowania tego dnia. Dodatkowo Szkolny Klub Wolontariatu przyozdobił też alejkę.

Życzymy wszystkim aby nastrój panujący tego dnia pozostał w nas na zawsze.

Dziękujemy za zaangażowanie i wszystkie dobre uczynki.

Komisja ds. Integracji

p. Iwona Snopek